пʼятниця, 21 квітня 2017 р.

«Сільським громадам - належний рівень правової допомоги»

Надаючи безоплатну правову допомогу на місцях реалізовуємо конституційне право громадян на правовий захист, забезпечуємо можливості для вирішення життєвих проблем у правовий спосіб. 21 квітня у бібліотеці с. Олешник надавала безоплатну правову допомогу консультант МКГ  Виноградівського бюро правової допомоги Богдан Аліса.
«Сяйво Великодньої писанки»


14 квітня у Великодну п'ятницю в Олешнику малюють яйця. У бібліотеці проведено майстер - клас по роспису Великодніх писанок кислотою (валастовізом).


«Світанкові роси».

                5 квітня у Виноградівській районній бібліотеці для дітей відбувся фінал ІІІ Районного конкурсу дитячої літературно-художньої творчості «Світанкові роси».  Отримала   у  номінації "Золоте перо"   І місце - Баник Наталія Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст.  6 кл.  

А також отримав грамоту за плакат на тему: " Світанкові роси" учень Олешницької ЗОШ І - ІІІ ст. Данкович Василь. 

Оцінювали дитячі творчі роботи:


     Чухран Михайло Михайлович - письменник. журналіст, гуморист - голова журі
-          Селехман Марія Андріївна – керівник районного відділення МАЛіЖ, керівник літературного об’єднання «Диво моє калинове»
-          Кедик Світлана Василівна – поетеса, журналіст, редактор сайту «Виноградівські вогні»
-          Гал Святослав Михайлович -  депутат Виноградівської міської ради
            
- Костьо Валентина Степанівна - письменниця, художниця.

"Книгоманія - 2017"

24 березня у Виноградівській районній бібліотеці для дітей відбувся ІІ районний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2017". У конкурсі брала участь учениця Олешницької ЗОШ І - ІІІ ст. Попович Даніелла.

«Сільським громадам - належний рівень правової допомоги»

Виноградівським бюро правової допомоги, консультантом МКГ Богдан Алісою  разом з Олешницькою сільською бібліотекою організовано та проведено правознавчу годину для учнів 10 класу Олешницької ЗОШ І-ІІІ ст. присвячену правам дитини в Україні та ознайомленням учнів з різними видами відповідальності неповнолітніх за скоєні злочини.  А також  кожен житель громади може отримати відповідь на найбільш хвилюючі правові питання.«До висот Шевченкового слова.»

9 березня дня народження Т. Г. Шевченка
в бібліотеці оформлена виставка  "До висот Шевченкового слова" , та перегляд фільму на тему: "Кіно + література".